3D TASARIMLAR

3D Modelleme

Kullanım alanı oldukça geniş olan 3 boyutlu modellemeler; genelde tasarım aşamasındaki ürünlerinizi, aslına uygun ve gerçekçi dizaynlarla, üretimi tamamlanmış bir halde incelemek ve sunmak amacıyla kullanılır. Bu şekilde hem zamandan hem de Ar-Ge maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlar.

3D modelleme ve animasyonlar ile özgün tasarımlar ve tanıtım filmleri elde edilebilir, reklamınızı daha güçlü hale getirebilir veya logonuzu 3D modelleme ile canlandırabilirsiniz.

Tabi ki hayal gücünüzü kullanarak bu sınırların dışına çıkmak tamamen sizin elinizde...

3d çizim günümüzde firmaların sıkça başvurduğu mimari görselleştirme, ürün görselleştirilmesi,  henüz proje aşamasında olan yada 3d tasarım ile görsel olarak  oluşturularak ürün ve projeler hakkında sunumlar hazırlamak, reklam çalışmaları ve kampanyaları yürütmek için sıkça başvurulan ve en son teknoloji ürünü programlarla gerçekleştirdiğimiz tasarım çalışmalarıdır. 3d tasarım ve 3d çizimlerle ürün,projelerinizde farklı bakış açıları fark yaratan 3d çizimler sunuyoruz.

 

3d tasarım gelecekte oluşturulması düşünülen ürünlerin arge aşamasında, yada ürünler oluşturulduktan sonra reklam amaçlı yapılan promosyon çalışmalarında kullanılmaktadır. 3d tasarım ile ürünlerinizin oluşturulmasında size yol gösteriyor ve ürünleriniz oluşturulduktan sonra pazarlama ve reklam çalışmaları için size kusursuz ve fark yaratan tasarımlar sunuyoruz. Ürünlerinizi gerçeğinden ayırt edilemeyecek bir şekilde 3d çizim yaparak tasarlıyor, kullanım alanlarınıza bağlı olarak efekt ve animasyonlarla görselliğini arttırıyoruz.

 

3d çizim tasarım mimari görselleştirmeler de sıkça başvurulan bir yöntem olmuştur. Gelecekte yapılacak olan projelerin reklam ve tanıtım süreci boyunca 3d çizimleri yapılarak, projeler alıcıları için görücüye çıkartılmakta, alıcılar içinde görsel olarak fikirler sağlamaktadır. 3d tasarım yapılarak oluşturulan 3d çizimler ile katalog ve broşürler hazırlanarak firmalar projelerinin pazarlama ve reklam çalışmalarını 3d çizimleri kullanarak devam ettirirler.

 

Kullanım alanı olarak 3d tasarım için bir sınırlama yoktur. Günümüzde görsel iletişim ve pazarlama süreçlerinde, reklam ve tanıtım çalışmalarında, promosyon, kampanya oluşturulmasında, ürün oluşturma geliştirme aşamalarında 3d çizim ve tasarımlardan faydalanılmaktadır.

Image
Tam Ekran Yukarı Yukarı Git
INTEL