BİNG REKLAM ?
 

Başlangıç Paketi

250TL

·         Optimize Bing Sponsor bütçe

·         Sistem kayıt (Hediye!)

·         Anahtar kelime danışmanlığı (Hediye!)

·         Kontrol Paneli

 

Hemen Al

Standart Paket

650TL

·         Optimize Bing Sponsor bütçe

·         Sistem kayıt (Hediye!)

·         Anahtar kelime danışmanlığı (Hediye!)

·         Kontrol Paneli

 

Hemen Al

İşletme Paketi

1250TL

·      ·   Sistem kayıt (Hediye!)

·         Anahtar kelime danışmanlığı (Hediye!)

·         Kontrol Paneli

·         Bir Milyon Arama Motoru Yazılım Kayıt Başvurusu (Hediye!)

Hemen Al

Bing Reklam

 

Neden Bing Reklam ?

Bing ilk çıktığından bu yana büyük bir ilgi görmektedir. Arkasında yazılım devi Microsoft olduğundan, bu durum hiçte şaşırtıcı olmamaktadır. Başta Amerika olmak üzeri dünyada hızlı yayılan potansiyele sahip olduğundan arama motoru reklamcılığında da her geçen gün gelişme kaydetmektedir. Google arama motoru kullanmayan kullanıcı genellikle Bing arama motorunu tercih ediyor. Bing size reklamlarınız için gelecek vaad etmektedir.

 

Bing Reklam Kampanyası:

Bing reklamlarında da tüm hizmetlerinde olduğu gibi; şeffaflığı, müşteri tatminini ve en uygun fiyatı sunmaktadır. Online ulaşabileceğiniz size özel panelinizden tüm tüketimlerinizi rahatlıkla izler, reklamınızı anında açıp kapatabilir, günlük bütçenizi ayarlayabilirsiniz.

Gizli ücretler, tüketici tarafından takip edilemeyen bütçe yönetimi, herkes tarafından farklı algılamaya açık 
kontör tanımlaması bulunmaz, tüm harcamalarınızı TL üzerinden kontrol edersiniz.

Reklamların oluşturulması ve optimizasyonu tamamen hesap uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedir.

Reklam çalışmasını minimum 100 TL’ lik bir deneme paketi alarak başlatabilmekte, bu bütçeyi de günlük limitlere bölerek yayın sürenizi belirleyebilmektesiniz. (Örn: 20 TL X 5 Gün : 100 TL ya da 10 TL X 10 Gün : 100 TL gibi.)

Alımınıza müteakip sizler için bir panel oluşturulur ve tanıtımı yapılır. Panelde raporlamalar alabilmekte, gelen tıklamalara göre günlük bütçesini revize edebilmekte ve reklamını online olarak açıp kapatabilmektesiniz. Destek noktasında panel üzerinden destek ekibe mail yoluyla ulaşabileceğiniz bir bölüm bulunmaktadır. Panelin kullanımı noktasında müşterilerimize panel tanıtımı gerçekleştirilmektedir. Reklamların oluşturulması ve optimizasyonu tamamen hesap uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedir.

Deneme paketinden sonra kendi tüketim bütçenizi belirleyip, panel üzerinden parçalı ya da toplu alımlarla reklamlarınızı devam ettirebilmektesiniz.

 0212 503 20 21 INTEL

Image
Tam Ekran Yukarı Yukarı Git
INTEL