GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

intel, UTM araçları yelpazesi, merkezi yönetim araçları, merkezi kayıt ve raporlama çözümleri, özel SSL VPN araçları ve uç nokta veri koruma çözümüyle geniş kapsamlı perimetre ve uç nokta koruması sunmaktadır.

intel Firewall ile neler yapabilirsiniz?

       
İNTEL AĞ GÜVENLİĞİ

intel UTM araçları Güvenlik Duvarı, Anti-Virus & Anti-Spyware, Anti-Spam, Web Filtreleme, VPN, İzinsiz Giriş Önleme Sistemi, Layer 7 Görülebilirlik & Kontrol, Bant Genişliği Yönetimi, Çoklu Link Yönetimi gibi birçok güvenlik özelliğini tek bir platformda birleştirmek mümkün. Genişletilebilir Güvenlik Mimarisi çok çekirdekli işlemciler yanında geleceğe hazır daha hızlı iş üretimi ve güvenlik sunmaktadır.

o    intel Kayıt & Raporlama

intel iView yüksek güvenlik, yasal uyumluluk ve veri gizliliği alanlarında tüm kayıtların tutlması ve raporlanmasını sağlamaktadır. Farklı şubelerde ki katırların çoklu cihazlarla yönetime ve raporlanması tek bir kumanda alanıyla daha güvenli ve kolay kullanım olanğı sunmaktadır.

o    intel Merkezi Yönetim

intel Merkezi Konsol (CCC) kontrol özellikleri ve merkezi yönetimiyle farklı lokasyonda ki dağınık ağlar dahilinde karma tehditlere karşı koordineli savunma sağlamaktadır. İşletme çapında kurumsal İnternet politikasını uygulanmasına olanak sağlamasının yanında yüksek verimlilik ve güvenlik sağlar.

o    intel Uç Nokta Veri Koruması

intel Uç Nokta Veri Koruması ilke güdümlü veri koruması ve varlık yönetimi ile daha yüksek güvenlik sunmaktadır. Veri koruma ve şifreleme, cihaz yönetimi, uygulama denetimi ve varlık yönetimini içeren tam bir modül setiyle veri kaybını engellemekte ve güvenlik, personel verimliliği ve IT varlıklarının yönetiminde etkinlik hususlarında kuruluş çapındaki çabaları desteklemektedir.

 

BT Güvenlik Çözümleri

Günümüzde, bilgileye ulaşılabilirlik, performans gibi kriterlerin yanında; mevcut network üzerinde çalışan uygulamaların ve veri güvenlik politikalarının uygulanmasının önemi artmaktadır. Artık, network ağlarına ve kullanılan sistemlere karşı tehditler daha tehlikeli sonuçlar doğurmaktadır. Dışarıdan yerel ağımıza gelebilecek tehditleri engelleyebilmek ve yerel ağımızdaki tehlikeleri önleyebilmek; ağdaki donanımların ve kullanıcıların kimlik doğrulaması ile yetkilerin doğru planlanması büyük önem taşımaktadır.
Virüs gibi tehditlere karşı hem sunucularımızı hem de istemci bilgisayarlarımızı koruma altına almak, günümüzün en önemli gereksinimlerindendir.
Kurumsal BT güvenlik çözümlerimiz;

  • Network ve Sistem Güvenliği

  • İçerik Güvenliği

  • Şifreleme Çözümleri / PKI - VPN

  • IDS

Kurumsal Denetleme Standartlarına uygunluğu sağlayabilmek için firmalar;

  • Merkezi Denetleme & Raporlama

  • Detaylı Değişim Yönetimi Raporlaması

  • Hata Verilerinin Analizi ve Aksiyon Belirleme

  • İşe Yaramayan Verilerin Temizliği

  • Denetleme ve Raporlamada Endüstri Standartlarına Uygunluk

Konularında standart sistemlerinin kendilerine sağlayabildiklerinden daha fazlasına ihtiyaç duymaktadırlar. Digitek, dağınık ve karmaşık organizasyon modellerinde kontrolü sağlamak ve operasyonel maliyetleri düşürmek özel geliştirilmiş çözümler sunmaktadır.

Image
Tam Ekran Yukarı Yukarı Git
INTEL