İNTEL PRODÜKSİYON

Yaptığımız işin aynasıdır prodüksiyon. İşin su yüzüne çıktığı, hedef kitlenin takdirine sunulduğu alandır.  Bu yüzden işin en önemli kısmıdır. İyi bir prodüksiyon, başarısını reklam veren firmadan sağladığı verilerin sağlamlığına borçludur.Bu nedenle birazdan size anlatacaklarımız, birlikte başarılı bir prodüksiyon elde etmemiz açısından büyük önem taşımaktadır.


Zaman, reklam prodüksiyonu yaptıran kurumlar ve radyolar için ne kadar kıymetliyse, reklâm prodüksiyonunu yapanlar için de aynı ölçüde kıymetlidir. Çünkü reklâm, zamanla yarışmak demektir. Verdiğiniz reklâm bilgileriyle en kısa zamanda en çarpıcı fikri bulmaya ve bu fikri uygulamaya çalışırız. Sonuçta yaptığımız prodüksiyonun temelinde bize ulaştırdığınız veriler yer almaktadır. Verilerde eksiklik ya da düzeltme gerektiren yanlışlıklar bulunması, bizi yine en başa döndürmektedir.

 

Ortaya çıkardığımız ürünü yok etmek, yeni bir fikir bulmak ve yeni bir prodüksiyon yapmak zaman, emek ve maddi kayıp demektir.Bu zarar, ne yazık ki sizin için de olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Bize eksik ya da yanlış ulaştırdığınız reklâm verileri ortaya çıkan ürünü kusurlu kılmakta, aynı zamanda müşterinizin ürün tanıtımını da geciktirmektedir. Üstelik ortaya çıkardığımız reklâm için gereken unsurları (seslendirmen ücreti, yazma süreci, stüdyoda harcanan zaman, montaj için gereken teknik donanım) yeni baştan ele almak hepimizi zor durumda bırakacaktır.


Reklam, hız demektir. Eğer istediğiniz prodüksiyonu hızlı ve kaliteli bir şekilde almak istiyorsanız lütfen verilerinizi bize eksiksiz bir şekilde ulaştırın. Bize göndermeden önce verilerinizin eksiksiz oluşuna özen gösterin. Doneleri oluştururken müşterinizden veya ilgililerden gerekli bilgileri almak için ısrarla ayrıntıları öğrenmeye çalışın.

Unutmayın! Topladığınız eksiksiz veri, iyi bir reklâm metni oluşturmamıza, iyi metin, doğru seslendirmeyi yapmamıza, doğru seslendirme, sağlıklı bir montaja olanak tanır. Bu zincirin ilk halkası siz olduğunuza göre, lütfen verilerinizi eksiksiz göndermeye azami dikkat gösteriniz. 

 

Şirketimiz, prodüksiyon alanında bir çok hizmetler vermektedir.

Amacımız sizlerin istemiş olduğu projeyi iyice anlayıp, değerlendirdikten sonra, en iyi nasıl yapılacağını anlatmak, yol göstermek, çözüm üretmektir.

Pozitif Life Prodüksiyon neler yapar?

Televizyon Programı Çekimi, Yapımı, Yönetimi
Reklam Filmi Çekimi, Yapımı, Yönetimi
Video Klip
Kurumsal Tanıtım Filmi Çekimi
Viral Video Çekimi
Eğitim Filmi
Belgesel Çekimi, Yapımı, Yönetimi
Event, Fuar Organizasyonu Çekimi
Canlı Reji, Konser Çekimi
İnternetten canlı yayın
Kamera ve Ekipman Kiralama
Havadan Görüntüleme
Montaj Stüdyosu hizmetlerimiz arasındadır.

Çözüm sunduğumuz şirket ve kuruluşlara anahtar teslim projeler sunuyoruz.

TV PROGRAMI

Yapım aşamasından, yayın bandı teslimine kadar bütün hizmetleri veriyoruz. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla tv programlarına Yapım, yönetim, ekipman temini, program kurgusuna kadar her türlü destek sunuyoruz.

 

REKLAM FİLMİ

hayalinizdeki reklam filmini, creative senaryo aşamasından, finaline kadar her türlü desteği size kurumsal anlamda sunuyoruz.

 

TANITIM FİLMİ

Her şirketin günümüzde ihtiyacı olan tanıtım filmlerinizi hazırlıyoruz. Kampanya fiyatlarımızla yarı profesyonel tanıtım filmlerinizi hızlı bir şekilde çözümleriz. Daha profesyonel tanıtım filmi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Image
Tam Ekran Yukarı Yukarı Git
INTEL