WEB TASARIM

WEB TASARIM

Profesyonel web tasarım hizmeti sunarak markanızın dijital ortamda en etkili yüzüyle var olmasını amaçlıyoruz. Bunu yaparken geniş yazılım yeteneklerimizle, sadece hayal gücüyle sınırlanan web tasarımı örneklerine hayat veriyoruz.

Tasarımdan Yazılıma

Bir web sitesi söz konusu olduğunda hem verimli, etkili, kullanımı kolay bir yazılıma ihtiyacınız vardır; hem de yeni, özgün, güncel çizgiyi yakalayan bir tasarıma. Bu iki konuyu birlikte, eşit önem vererek çözüyoruz.

Amaca Uygun Site Tasarımları

Kullanım amacınıza göre geniş bir yelpazede web sitesi tasarım ve yazılım hizmeti sunabiliyoruz:

Dinamik ve animasyon tabanlı siteler, single page veya mikrositeler, kurumsal siteler, parallax siteler, landscape sayfalar, e-ticaret siteleri, kişiye özel kreatif siteler. Tüm web tasarım ve yazılımlarımız mobil uyumludur ve responsive site niteliği taşır.

E-mail Tasarımı

E-mail pazarlama planlarınız doğrultusunda etkili ve yaratıcı e-mailler tasarlıyoruz.

·          

WEB TASARIM

Web 3.0 teknolojileri ile kurumsal kimliğinize yeni Türk Ticaret Kanunu’na uygun bütçeli profesyonel web tasarımı..

·          

E-TİCARET

E-Ticaret’ten daha fazlası Medanis A.Ş.’de… E-Satış, Fizibilite Raporu ve Pazar Araştırması çözümleri..

·          

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal tasarımlarınızı kalite ve estetikle buluşturuyoruz. En iyi çözümleri sunuyoruz.

·          

İNTERNET REKLAMI

Satışlarınızı ve kurumunuzun verimini arttırmak için en iyi çözümleri sizlere sunuyoruz.

·          

MOBİL SİTE

Satışlarınızı ve kurumunuzun verimini arttırmak için en iyi çözümleri sizlere sunuyoruz.

Web Tasarım

Bir Tutam Web Tasarım

Kurum yada projenizin dijital ortamlardaki duruş ve marka algısını yöneten, hedef kitlenizle doğrudan iletişim kurmanızı sağlayan firmamız, web tasarım konusunda da siz değerli müşterilerine çözüm üretiyor, burada tüm dünyada kabul görmüş sektörü ile yarışabilir belirli tasarım normlarını kullanarak hem kullanışlı hem de kaliteli tasarımlara imza atıyoruz.Firmanızın dijital ortamlarda güvenilir kılmanın önemli bir yolu olan web tasarım çalışmalarında sadece görsel çizim değil öncesinde ki detaylı araştırma teknikleri kullanarak müşterinize doğrudan ulaşacak, kafa karıştırmayacak ve göze hitap eden çalışmalar yapıyoruz. Tasarım aşamasını sadece çizim olarak görmüyor sektör alışkanlıklarını, kullanıcı deneyimlerini, güncel teknolojiyi kaliteli tasarımcılarımızın breif formlarına sizden önce biz ekliyoruz.

Farkımız mı ne?

Diğer tasarım firmaları gibi bize bir breif verin diyip aradan çekilmek yerine sizinle istişare ediyor, nasıl daha kaliteli nasıl müşteriye daha yönelik bir web tasarım yaparız ? sorusunun ve teknik bir çok cevabı sizle sohbet sırasında ağzınızdan alıyor breif'e biz çeviriyoruz. Süreci hızlandırıp hazırlamış olduğunuz breif ile bu kreatif breifi harmanlıyor, personelimize öyle iletiyioruz. Proje yöneticilerimiz projeniz sırasında bizim personelimiz olmaktan çıkıyor sizin firmamızdaki yüzünüz haline geliyor, sürekli işin başında duruyor görüşlerinizi anlık alıyor ve iş süresine etkisini azaltıp, süreci olumlu katkı sağlıyor.Biz de kreatif ekibimizin motivasyonlarını enlerde tutuyor işinize özveri ile sarılmalarını sağlıyoruz.Bu sayede hep bir öncekinden daha iyi tasarımlar ve sıfır hata politikamız ile projenizi bir sonraki aşamaya taşıyoruz.

Ne mi istiyoruz?

Bir web tasarım ajansı olarak siz müşterilerimize yan kapı ajansı olmak istiyoruz.Komşunuz gibi kapımızı çalıp 'bir tutam web tasarım' isteyebileceğiniz uzaklıkta olmaya özen gösteriyoruz. Bir web sitesinin kaliteli bir web tasarım dışında neler ihtiyacı olduğunu size özetliyor, proje akabininde daha nasıl destekler verebileceğimizi size anlatıyoruz. Tüm süreçleri birlikte yönetiyor kaliteli bir web tasarım hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Sadece Web Sitesi Yaptırmak Yeterli mi ?

Yapılan bir web sitesi tek başına ara sokakta açılmış bir işyerine benzetilir. Bu işletmeyi ana cadde üzerine taşımak ise google adwords ekibimizin görevidir.Planlanan doğru reklam çalışmaları ile web siteniz olması gerektiği yerde görmesiniz istediğin kişilerce görüntülenir.

Google AdwordsGoogle Reklamları ile Satışlarınızı Arttırın

Peki mobil cihazlarda web sitemi görebilecek mi ?

Son zamanlarda yapılan araştırmalar göstermekte ki web sayfalarına mobil cihazlardan (telefon ve tabletler) masaüstü bilgisayarlar ve laptoplara oranla %20 daha fazla giriliyor.Yani yaptırdığınız web sitesi flash eklentiler, gereksiz clickler, kapanmayan popuplar ve yakınlaştırılıp okunacak yazılar ile bu cihazlardan yeterince zor ziyaret almakta ve sayfa başı ziyaret süresi kısalmaktadır.

Image
Tam Ekran Yukarı Yukarı Git
INTEL