YAHOO KAYIT ?
 

seo uyumlu web sayfası nasıl yapılmaktadır, web sitesine seo yapacak mısınız diye çokça sorular geliyor müşterilerimizden. Seo uyumlu olduğunda web sitesi için avantajları nelerdir diyede merak ediyorsunuzdur eminiz. Bu konuyu sizin açınızdan daha kolayca anlaşılır hale getirebilmek açısından sizlerle aklımızdan geçenleri, bilgilerimizi paylaşarak sizleri bilgilendirmek istedik.
 
Arama motoru optimizasyonu yani İngilizce isminden kısaltılmış haliyle SEO; web sitelerini aratarak bulduğumuz güncel arama motorlarının botlarına (en çok bilineni google) şirin görünmek, sevimli görünmekle de kalmayıp bu işin otoritesi gibi durmak maksadıyla; yapılan web sitesini uygun biçimdeki tekniklerle şekillendirmek, yoğurmak diyebiliriz.
 
Fakat bizim web sitelerini yaparken kullandığımız öncelikli yapı iç seo dediğimiz site içi optimizasyon yapısını kurmak ve web sayfalarını mantık çerçevesinde birbirleri ile bağlamak, sadece bağlamakla da kalmayıp arama motorlarına web sitemizin erişilen sayfasının hangi bilgileri içerdiğini ve insanlara hangi amaçla hitap ettiğini belirtmek, tanıtmaktır ve bunun adı iç seo yani web sitesi içinde yapılandırılmış arama motoru optimizasyonu uyumluluğudur. Arama motorlarına ait örümcekler diğer bir adıyla arama motoru botu web sayfanıza ulaştığında belli başlı yollar izleyerek sitenizi indeksler, yani kayıt altına alır ve sitenizi arama motorlarına kayıt ederek ilişkilendirilmiş kategorilerde bulunmalarını sağlarlar. Biz web sitelerini size ulaştırırken bu yapıyı kurguluyor, uyguluyor ve size internet sitenizi bu şekilde teslim ediyoruz. Web sayfası güncel kod yapısıyla düzgün şekilde kodlanmışsa, arama motoru botları siteye geldiklerinde yabancılık çekmeden alıştıkları sistem dahilinde sayfalarınızı kolayca kayıt altına alacaklardır ve buda web sitenizin iyi puanlar alarak sıralamada ilerilere yürümesinde fayda sağlayacaktır.
 
Birde bu işin dış seo dediğimiz bir kolu ve yöntemi vardır ki buysa çok başka bir uzmanlık alanı gerektirir; bu işte uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılması gereken bir uygulama biçimidir. Fakat ülkemizde web sayfası yapan bazı şirketler, web sitenize bedava SEO yapıyoruz hatta bu işin en iyisini biz yapıyoruz diyerek size ahkam kesebilirler bu söylem pekte gerçekçi gelmiyor bize; bu sebeple dış seo hakkında bizde ahkam kesmeyeceğiz. 
 
Artık dış SEO hakkında sizlere ahkam kesmeyi planlıyoruz. Çok yakında web sitemize yapacağımız güncellemeyle ekleyeceğimiz SEO ürünlerimizden faydalanabileceksiniz; bizlerden SEO hizmeti alarak üst sıralara yerleşebileceksiniz

Image
Tam Ekran Yukarı Yukarı Git
INTEL